Маркізи - захист від ультрафіолету

Щоб допомогти вам насолоджуватися літнім сонцем і свіжим повітрям, компанія Sattler довгі роки займалася важливим аспектом маркізи (в перекладі - маркизы): захистом від ультрафіолетового випромінювання. Значна зміна клімату привело до масштабного збільшення УФ променів, викликаючи небезпеку побічної шкоди, такого як збільшена пігментація і рак шкіри. Стало ясно, що перебування в тіні вже не достатньо для нашого захисту. Бо навіть в одязі шкіра піддається впливу значної кількості УФ випромінювання і величезним наслідків для вашого здоров'я. Наші маркізи - захист від ультрафіолету.

Наша маркізная тканина оснащена сильною захистом від УФ променів і сертифікована у відповідності зі строгими точними стандартами Консорціуму по попередженню хвороб шкіри, Союзу по боротьбі з раком в Берні, Швейцарія. Ця сертифікація УФ 301 точно вказує для кожного виробу, на який час збільшується певний захист Вашої шкіри при прямому впливі сонячних променів. Навіть при низькій шкалою, такий, як "40", блокується близько 95% УФ випромінювання.

Наскільки високий ваш особистий захисний фактор?

Знаючи свій тип шкіри, ви можете легко визначити період природного захисту шкіри від ультрафіолетових променів. Якщо ви маєте світлу шкіру, веснянки, світле або руде волосся, блакитні або зелені очі, і реакцією вашої відкритої шкіри при 30-хвилинному перебування на сонці в червні є часті сонячні опіки, засмага не лягає, то період природного захисту шкіри у вас 5 - 10 хвилин. Відпочиваючи під маркізою із захистом УФ "40", час природного захисту шкіри збільшується до 200-400 хвилин, тобто більше ніж у 40 разів. А маркізная тканина з УФ «80» збільшить цей час до 400-800 хвилин.

Якщо у вас світла шкіра, світле волосся, блакитні або зелені очі і перебуваючи 30 хвилин на сонці в червні, засмага лягає повільно, є схильність до частих сонячних опіків, то період природного захисту шкіри від УФ променів становить 10-20 хвилин. Насолоджуючись під навісом Sattler з УФ захистом тканини "40", цей період збільшується до 400-800 хвилин, а з УФ «60» - до 600-1200 хвилин.

Якщо у вас смаглява шкіра, темні або чорні волосся, карі очі, засмага лягає рівно і 30-хвилинне перебування на відкритому сонці не залишає опіків, то приблизний час захисту шкіри складає 45 хвилин. Маркізная тканина Sattler з УФ "60", збільшує цей час до 2700 хвилин, а з УФ "80" - до 3600 хвилин, тобто в 80 разів.

Отже, відпочиваючи під маркізной тканиною Sattler, ви не тільки приємно і комфортно проводите час, але і забезпечуєте собі надійний захист від сонця. Хороші ощушенія, беручи до уваги майбутні кліматичні зміни.

Маркізи вікна сонця Маркізи віконні