Маркізи висувні

Маркізи висувні (в перекладі на російську мову - маркизы выдвижные) зараз широко використовуються у великих містах при створенні літніх кафе і магазинів, затінення вітрин, декоруванні фасадів будівель. Часто маркізи висувні використовують для розміщення реклами, адже вона, як відомо - двигун торгівлі.

Маркізи висувні, розміщені на заміських будинках, створюють комфортне місце для відпочинку, надійно захищене від сонячних променів і проливного дощу. Установка конструкції «маркізи висувні» на фасадах будинків зі значною площею скління допомагає захистити обстановку приміщення від вигорання.

Перевага конструкції «маркізи висувні» полягає в тому, що вони здатні затінювати великі території площею до 24 квадратних метрів. Конструкцію пристосування Ви можете регулювати на Ваш розсуд.

Маркізи висувні фіксуються під кутом, вагається в інтервалі від 0 до 35 градусів. З одного боку матеріал монтується на вал, з іншого - прикріплюється до фронтальної планці. За допомогою ручного або автоматичного приводу тканина легко висувається і згортається. У складеному стані конструкція практично непомітна. Сьогодні маркізи висувні є оптимальними конструкціями, що дозволяють вирішити безліч різнопланових завдань.

Маркізи вертикальні ціна Маркізи висувні купити Київ