Маркізи висувні навіси

Для надійного захисту зон відпочинку від сонячних променів, використовують конструкції маркізи висувні (в перекладі на російську мову - маркизы выдвижные), навіси, виготовлені з елегантною тентової тканини. Тенти маркіз розсіюють промені сонця, закриваючи великі площі.

Конструкції «маркізи висувні, навіси» не втрачають форми і кольору. Тканина тенту має високі світло-і водовідштовхувальні властивості, не вигорає від впливу сонячних променів, не провисає. Тентова тканина, може, завдяки мікроскопічному захисного шару, не вбираючи липку рідку бруд, збирати її в краплі, які потім легко змахнути з поверхні тканинного навісу.

Сучасний високотехнологічний механізм конструкцій «маркізи висувні, навіси», каркас якого зроблений з алюмінієвих або сталевих штанг і роликів, щільно натягувати тент, функціонує, практично не створюючи шуму. Його бронзові втулки з тефлоновим покриттям в опорах штанг гарантують м'яке ковзання шарнірів при відкритті або закритті конструкцій маркізи висувні навіси. Пульт дистанційного керування, оснащений електроприводом і датчиками світла і вітру, роблять маркізи висувні, навіси справжнім дивом. Естетичність та зручність - головні якості конструкцій «маркізи висувні, навіси».

Маркізи висувні ціни Маркізи і навіси