Маркізи висувні касетні

Маркізи висувні касетні (в перекладі на російську мову маркизы выдвижные кассетные), прекрасно підходять для терас. Спеціальна конструкція кронштейнів дозволяє повністю зібрати маркізу, коли виникає така необхідність. Передня балка маркізи, в зібраному вигляді пристрою, щільно прилягає до касеті. Таким чином, вона повністю прикриває змотану тканину, оберігаючи її від попадання пилу і вологи.

Застосування в конструкції «маркізи висувні касетні» плечей з ланцюговим механізмом в поєднанні з точністю виготовлення вигинів, додало висувною касетної маркізі необхідну надійність і довговічність. Застосовуючи центральну опору в трубі конструкції «маркізи висувні касетні» добилися рівномірного натягу тканини, навіть в самих широких маркіза.

Маркізи висувні касетні виготовляються з різною шириною переднього профілю. Але ті модифікації, у яких немає переднього профілю великих розмірів, виглядають особливо елегантно. Касетні маркізи можна зробити ексклюзивними, використовуючи волан довжиною до 18 см. Спеціальна пропозиція волан-рол - довжиною до 190 см має окремий пристрій для намотування. Маркізи висувні касетні мають щітки, розташовані у верхній частині бленди. Вони обмітають полотно при втягуванні, піклуючись про те, щоб маркіза залишалася завжди чистою. Додатково кріпиться світлова шина, яка у вечірній час створить затишок на Вашій терасі.

Маркізи висувні купити Київ Маркізи висувні Київ