Маркізи виготовлення

Маркізи (маркизы), виготовлення яких відбувається в нашій країні, є регульованими або фіксуються каркасними конструкціями, що встановлюються на стіну будівлі. Вони забезпечують захист від прямих променів сонця.

Маркізи, виготовлення яких почалося у Франції, сьогодні користуються величезною популярністю серед власників заміських будинків, у власників кафе і ресторанів з великими літніми майданчиками. Їхня популярність зростає тому, що маркізи дозволяють чудово і недорого захистити великі території, як від жаркого сонця, так і від дощу. Маркізи, виготовлення яких відбувається з акрилових тканин, не перешкоджають проникненню свіжого повітря. А легкі й компактні конструкції істотно економлять корисний простір.

Маркізи, виготовлення яких виконується за індивідуальними параметрами, потім встановлюються на фасадах будівель. За допомогою маркіз можна, без утруднень, оригінально оформити магазин чи ресторан. Барвисті маркізи дуже добре запам'ятовуються і приваблюють відвідувачів. На тенті маркізи можна надрукувати потрібне зображення: текст, малюнок або фірмову символіку. При установці маркізи чітко позначається сектор фасаду і створюється затишна атмосфера всередині приміщення.

Маркізи та тенти Маркізи виготовлення Київ