Маркізи виготовлення Київ

З кожним днем все більше клієнтів звертається в нашу компанію з проханнями встановити на будинках сонцезахисні конструкції для захисту вікон і поліпшення зовнішнього вигляду фасаду будівель. Щоб познайомити Вас ближче з конструкцією маркізи (в перекладі на російську - маркизы) виготовлення Київ, ми докладніше розкажемо Вам про властивості маркіз.

Вона виготовлена ​​з профілю, покритого спеціальною тканиною. Матеріал, що використовується сьогодні для маркізи виготовлення Київ, був розроблений спеціально для знаходження на відкритому повітрі. Тканина не вицвітає, не провисає, має стійкість до високих температур. Маркіза просякнута тефлоном для надійного захисту від бруду і води. Великий вибір тканин дозволяє підібрати виріб ідеально підходить під інтер'єр замовника.

Несучий профіль покриваються фарбою методом напилення. Всі болти, гвинти та направляючі осі зловлений з нержавіючої сталі. При монтажі на стіну, маркізи можуть бути доповнені захисним навісом з алюмінію.

Для управління маркізи виготовлення Київ використовуються електричні або механічні приводи. Вам достатньо буде натиснути кнопку управління або покрутити рукоятку.

Сьогодні виготовлення маркізи Київ виконується з використанням якісних екологічно чистих матеріалів протягом 5 - 30 днів, залежно від вимог замовника і складності конструкції.

Маркізи виготовлення Маркізи купити в Києві