Маркізи віконні

Маркізи (в перекладі на російську мову - маркизы) віконні являють собою багатофункціональні «козирки» для вікон. Такі системи захищають фасади будівель від небажаних сонячних променів. Маркізи віконні з легкістю кріпляться на балкони і лоджії. Вони створюють ь сприятливий мікроклімат і тінисту прохолоду у будь-яких приміщеннях. Конструкції маркізи віконні надають сучасним будівлям елегантність і неповторний стиль.

Маркізи віконні, оснащені виносними руками, є досить оригінальними і сучасними. За допомогою індивідуального скошеного будови «рук» самої конструкції, маркізи на вікна з легкістю приймають необхідний кут нахилу. Маркізи віконні з виносними руками цілком і повністю затінюють вікна, при цьому створюючи сприятливий клімат в приміщенні. Ці сучасні сонцезахисні системи можуть застосовуватися в різних приміщеннях. Також маркізи віконні захищають від вітру і дощу будівлю.

Сьогодні існують маркізи віконні віялові і трикутні, які відрізняються між собою своєю незвичністю. Зараз маркізние сонцезахисні конструкції є найкращим захистом від палючих сонячних променів. Будь-яке міське будівля з конструкцією маркізи віконні буде виглядати цікавіше і яскравіше.

Маркізи - захист від ультрафіолету Маркізи віконні Київ