Маркізи вікна сонця

Елегантні і компактні конструкції маркізи (в перекладі - маркизы) на вікна від сонця - Ваша надійний захист.Вони часто використовуються при декоруванні магазинів, ресторанів та літніх кафе. Міцні конструкції маркізи на вікна від сонця надійно захищають місця для відпочинку або просто приміщення, створюючи тінь там, де в цьому є потреба. Маркізи на вікна від сонця вирішують різні завдання: захищають від сонця, від дощу.

Управління маркізами може бути ручним або автоматичним. При застосуванні автоматичного управління можна встановити підвищує Ваш комфорт сонячно-вітрову сучасну автоматику. Простіше кажучи - датчики, які швидко реагують на сонячні промені, вітер або краплі дощу. При сильних поривах вітру, для безпеки, маркізи на вікна від сонця складають.

У нашій компанії Ви знайдете великий вибір моделей маркіз і величезний вибір забарвлень акрилових тканин, стійких до негативних атмосферних явищ. Всі моделі маркізних конструкцій легкі, міцні і надійні. Сьогодні в містах маркізние конструкції прикрашають будинки, магазини, ресторани і кафе, надаючи родзинку фасаду будівлі і інтер'єру внутрішніх приміщень. Таким чином, вони привертають пильну увагу оточуючих.

Маркізи вікна навіси Маркізи - захист від ультрафіолету