Маркізи вікна навіси

Сьогодні Ви можете придбати маркізи (в перекладі - маркизы) на вікна, навіси і, таким чином, захистити внутрішні приміщення від впливу сонячних променів, підтримуючи прохолоду у Вашому будинку або офісі. За допомогою конструкції маркізи на вікна, навіси Ви зможете підвищити комфортність проживання в своєму будинку і додасте елегантні риси фасаду будівлі будь-якого стилю.

Всі маркізи на вікна, навіси виготовлені зі спеціальної високоякісної пило-та водовідштовхувальним акрилової тканини. Тканина, з якої виготовляються маркізи, захищена від ультрафіолетового випромінювання, тому вона тривалий час зберігає свій насичений колір. Несуча частина конструкції маркізи на вікна, навіси виготовлена ​з якісного алюмінію і сталі.

Всі моделі маркізи на вікна, навіси можуть бути оснащені сучасним, що підвищує рівень комфорту, приводним управлінням. Якщо Ви встановите приводное управління для намотування маркізной тканини, то, зможете

управляти нею за допомогою пульта дистанційного керування. Ви можете бути впевнені в тому, що маркізи на вікна, навіси завжди знаходяться в правильному положенні, якщо оснастите їх сучасною автоматикою, що реагує на вплив сонячних променів і вітру.

Маркізи вікна Київ Маркізи вікна сонця