Маркізи

ГОРИЗОНТАЛЬНІ МАРКІЗИ

Горизонтальні маркізи

Горизонтальні маркізи - це легкі навіси від сонця, найбільш зручний вид для використання на балконах, на літніх відкритих майданчиках, терасах, в заміських будинках, ресторанах, кафе.

Детальніше

ТЕРАСОВІ МАРКІЗИ

Терасові маркізи

Терасові маркізи - найбільш функціональні сонцезахисні системи, що дозволяютьстворити тінь відразу на великих площах. В основному їх застосовують на терасах, літніх майданчиках у кафе, ресторанах і заміських будинках.

Детальніше

ВЕРТИКАЛЬНІ МАРКІЗИ

Вертикальні маркизи

Вертикальні маркізи застосовуються для затінення вікон, вітрин, балконів, використовуються як легкі стіни в літніх альтанках, закриваючи повністю від сонячних променів, не перешкоджають при цьому проникненню свіжого повітря.

Детальніше

БАЛКОННІ МАРКІЗИ

Балконні маркизи

Балконні маркізи - цікавий елемент декору в інтер'єрі вікон, балконів і лоджій, а також це захист Ваших рослин і квітів від палючого сонця.

Детальніше

МАРКІЗИ ДЛЯ ЗИМОВИХ САДІВ

Маркізии для зимового саду

Маркізи для зимового саду дозволяють вберегти від сонця та парникового ефекту унікальні та рідкісні рослини, закриваючи будь-які площі засклених поверхонь, як в горизонтальному, так і в вертикальному напрямку.

Детальніше

КОРОБОВІ МАРКІЗИ

Коробові маркізи

Коробові маркізи це вдале поєднання захисту від сонця і прекрасного рекламоносія. Цей вид маркіз застосовується в основному над вхідними дверима магазинів, ресторанів або кафе, а також для затінення вікон.

Детальніше

СИСТЕМА VERANDA

Система Veranda

Система Veranda виготовляється з вітростійких маркіз.

Витримує силу вітру до 22 м/с.

Детальніше

П'ять причин придбати маркізи висувні.


Сьогодні не лише міські, але і сільські жителі високо цінують речі, що відрізняються багатофункціональністю, і маркізи висувні – одні з них. Здавалося б, значна кількість різних функцій, які можуть виконувати маркізи висувні, – єдина і головна їх гідність, проте ці захисні системи мають солідний «послужний список».
Насправді, маркізи висувні – це особливі навіси, фото яких ви можете побачити на нашому ресурсі. Багато хто, поглянувши на фото маркіз, не може повірити, що ці навіси на вікна можуть згортатися самостійно або розвертатися без допомоги людини, але це можливо завдяки особливим датчикам. Проте давайте розглянемо достоїнства маркіз по порядку.    
                                                                                                            Маркизы Киев

Читати далі...