Маркізи терасові

Сонцезахисні конструкції маркізи (російською мовою маркизы) терасові є розсувні тканинні навіси, які найчастіше використовують для затінення великих територій. Міцні та легкі алюмінієві каркаси терасових маркіз, надають конструкції високу міцність.

Маркізи терасові мають не тільки сонцезахисні властивості, а й можуть захистити від маленького дощу. Тому, якщо Ви встановите маркізи терасові, то в теплу пору року зможете перебувати під її захистом протягом усього дня.

 Для виробництва конструкцій маркізи терасові використовуються акрилові тканини з солнцепоглощающім і пилевідштовхуючим захисним покриттям. Каркаси для маркіз виготовляють з алюмінію, це робить конструкцію не тільки міцною, але і легкою.

Верхнє полотно маркізи завжди натягнуто. Можливо встановити додаткові балки для більшої стійкості при сильних поривах вітру, що особливо актуально в регіонах де є часті штормові попередження.

Найчастіше маркізи терасові забезпечені електроприводом, так як це досить великогабаритні конструкції, якими складно управляти вручну.

На вартість конструкцій маркізи терасові впливає, перш за все, тип конструкції і габарити конструкції. Крім цього потрібно врахувати складність монтажу.

Маркізи тенти навіси Маркізи тенти Україна