Маркізи тенти Україна

В даний час маркізи - тенти (російською мовою маркизы - тенты) України широко використовуються для запобігання фасадів та вікон будівель від впливу сонячних променів, надаючи їм особливу витонченість і оригінальний зовнішній вигляд. Маркізи - тенти України надійно захистять Вас від палючого сонця і сторонніх поглядів.

Каркас такої маркізи всюди закритий, він рятує тканину та інші елементи маркізи від впливу несприятливих факторів навколишнього середовища.

Зараз маркізи - тенти України існують різноманітних моделей: відкриті, касетні, полукассетние, фасадні, а також - для зимових садів. Відкриті маркізи встановлюють на територіях, які захищені від впливу негативних атмосферних явищ - під великим вильотом даху. Касетні маркізи в даний час з успіхом використовують в офісних приміщеннях, які обладнані оргтехнікою.

Маркізи - тенти України фасадного типу, в один і той же час, виконують сонцезахисну і декоративну функцію. Вони нададуть Вашому дому солідний і унікальний вигляд. Маркізи для зимових садів закриють будь вертикальні або горизонтальні області, розташовані всередині і зовні будівлі. Маркізи - тенти України успішно застосовуються в зимових садах для запобігання від палючих променів екзотичні рослини.

Маркізи терасові Маркізи терасові балконні