Маркізи тенти Київ

Під час відпочинку кожному хочеться створити комфортні умови. А якщо це час, проведений на свіжому повітрі, то воно повинно принось тільки задоволення. На жаль, здійсненню цих планів заважає палюче сонце або капає дощик. Ви хочете знайти затишно затінене місце біля свого будинку?

Якщо це так, то Вам необхідно придбати маркізи - тенти (російською мовою маркизы) в Києві. Всі маркізи - тенти в Києві, що випускаються нашою компанією, відповідають високим стандартам якості. До кожної конструкції маркізи - тенти в Києві ми готові запропонувати додаткове обладнання: автоматику з настінним вимикачем, датчики погоди і багато іншого.

Крім стандартних розмірів, ми можемо виготовити спеціально для Вас маркізи - тенти в Києві практично будь-якого розміру, потрібного саме Вам. Їх ширина буває від одного до тринадцяти і більше метрів, висування - до чотирьох метрів.

Для створення маркіз використовуються тканини різноманітних кольорів.

Всі тканини для конструкцій маркізи - тенти в Києві виготовлені з використанням акрилу і оброблені тефлоном. Тент не вигоряє під впливом сонця, має водовідштовхувальні властивості. Це забезпечує довговічність конструкцій маркізи - тенти в Києві.

Маркізи навіси від сонця Маркізи тенти навіси