Маркізи пергольні

Маркізи (в перекладі - маркизы) пергольние є світлозахисними конструкціями, що представляють собою прямокутний каркас, покритий тентом. Один кінець цих навісних споруд, примикає до будівлі, інший кінець підтримується додатковими опорами. Завдяки цим опорам маркізи пергольние відрізняються додатковою жорсткістю і здатні затінювати великі території.

Маркізи пергольние відмінно захищають від сонця, дощу і вітру не тільки зверху, але і з фронтального боку будівлі. Підставою популярності конструкцій Маркізи пергольние є простота конструкцій, що володіють високою функціональністю. За допомогою цих конструкцій можна оперативно створити затінений куточок для відпочинку. Біля заміського будинку маркізи пергольние дозволяють створити затишну і захищену терасу. У місті маркізи пергольние підійдуть для створення літнього кафе.

Маркізи пергольние виготовлені з міцних матеріалів, що витримують негативний вплив сонячних променів, холоду та вологи. В якості покриття конструкції використовують щільну акрилову тканину з тефлоновим напиленням; каркас конструкції виготовлений з легких і міцних сплавів. При монтажі конструкцій маркізи пергольние можливо встановити ручне або автоматичне керування.

Маркізи пергола Маркізи статті