Маркізи пергола

Сучасні сонцезахисні конструкції маркізи «пергола» (російською мовою маркизы пергола) є вишуканим поєднанням функціональності, краси та розкоші.

Сонцезахисні конструкції маркізи «пергола» виготовляють з якісних матеріалів. Маркізи захистять Вас від сонця, вітру і дощу, забезпечать комфорт і затишок в саду, терасі або будинку. Після натискання кнопки на пульті дистанційного управління, відкритий простір закривається і захищає навіть при вітрі і дощі. Несучі конструкції маркізи «пергола» виконані з високоміцних матеріалів.

Конструкція маркізи «пергола» є прекрасним рішенням для створення стаціонарної літнього майданчика в літньому кафе або ресторані.

Конструкції маркізи «пергола» легко встановити до стіни або стелі. Таким чином, можна отримати надійний захист від негоди і пекучих сонячних променів не тільки з боку даху, але і з передньої сторони. Бічні частини літнього майданчика можна закрити вертикальними маркізами.

Замовивши маркізи «пергола» можна додатково придбати сонячно-вітрову автоматику для комфортного управління сонцезахисної конструкцією. Максимальна ширина полотна сонцезахисної конструкції становить п'ять метрів.

Маркізи від сонця Маркізи пергольні