Маркізи навіси вікна

Якщо Вам потрібно вберегти будинок від сонця, то маркізи-навіси (російською мовою маркизы навесы) на вікна це те, що Вам необхідно придбати. Великий вибір моделей і кольорів сьогодні по-справжньому вражає. Маркізи - навіси на вікна представляють собою висувні конструкції, які стійкі до зовнішніх впливів, пошкоджень і погодних негативним умовам.

Горизонтальні конструкції використовуються виключно як маркізи-навіси на вікна в якості захисту від сонця і невеликого дощу. Вони встановлюються на фасадах будівель, над вікнами.

Завжди маркізи - навіси на вікна чудово поєднуються з будь-якими будівлями. Необхідно, перш за все - правильно підібрати форму і забарвлення тканини Вашого навісу. У літню спеку навіси нададуть Вам додаткову територію під навісом на свіжому повітрі, де можна буде із задоволенням проводити вільний час. А взимку конструкція маркізи легко складається в спеціальний герметичний кожух, і буде практично непомітна на стіні Вашого будинку.

Останнім часом стало дуже популярно використовувати маркізи в якості універсальних рекламних носіїв. Багато замовників маркіз просять нанести на них не просто якийсь малюнок, а рекламну інформацію.

Маркізи навіси купити Маркізи навіси тенти