Маркізи навіси тенти

Маркізи, навіси (в перекладі на російську мову - маркизы навесы) і тенти - це сучасні сонцезахисні системи, надійно захищають від дії палючих сонячних променів людей і елементи декору. Зручний і мобільний тент з акрилової тканини здатний затінити навіть досить значні площі. Саме з цієї причини маркізи, навіси і тенти сьогодні користуються великою популярністю серед власників ресторанів та літніх кафе. Але сучасні маркізи можна застосовувати не тільки для декорування вуличних кафе і ресторанів, а й у багатьох інших місцях. Яскравим прикладом є використання маркіз у великих магазинах і заміських будинках.

Маркізи, навіси і тенти сьогодні виготовляють із спеціального високоміцного скловолокна, стійкого до негативних атмосферних впливів. Таким чином, маркізи, навіси і тенти добре заглушають шум вулиці, дощу і не дають занадто нагріватися шибках, не втрачають свій колір від постійного впливу променів сонця. Такі конструкції, як, є дуже практичними і легкими в управлінні.

Маркізи існують фасадні - терасові і балконні, можуть бути вертикальними або горизонтальними, маркізи для захисту зимових садів, а також ковшеві маркізи для прикраси кафе і ресторанів.

Маркізи навіси вікна Маркізи навіси ціни