Маркізи навіси

Кожен з нас бажає придбати речі, які були б практичні і при цьому мали б чудовим дизайном. Сьогодні у Вас є така можливість. Мова йде про сучасні конструкціях «маркізи-навіси» (в перекладі на російську мову - маркизы навесы).

Маркізи навіси представляють собою легкі й компактні висувні конструкції. При їх виготовленні використовуються спеціальні акрилові тканини, які ідеально підходять для вулиць. Ці тканини мають унікальні властивості, а саме, стійкі до впливу вологи і сонячних променів.

Маркізи навіси затінюють простір на свіжому повітрі, де можна буде з задоволенням проводити час. З настанням холодів конструкцію можна легко зібрати і вона буде майже непомітна на фасаді Вашого будинку.

Маркізи-навіси дуже зручні у використанні. Вбудовані датчики контролюють їх роботу в залежності від погодних умов і часу доби. Інтелектуальну систему можна налаштувати таким чином, щоб з настанням ранку маркізи-навіси самостійно розкладалися, а з настанням темноти або при поганій погоді - складалася до стіни будинку.

Великий вибір форм, кольорів та розмірів конструкцій маркізи-навіси, пропонованих зараз, дозволяє підібрати відповідне рішення для будь-якого виду вікон вітрин та літніх кафе.

Маркізи на вікна навіси Маркізи навіси для ресторану