Маркізи на вікна

Маркізи (в перекладі - маркизы) на вікна надійно захистять інтер'єр Вашого будинку від вицвітання і допоможуть підтримувати комфортну температуру. Завдяки великому вибору кольорів і форм маркізи створять затишок у Вашому домі і підкреслять витонченість Вашого смаку. За допомогою конструкції маркізи на вікна Ви можете чудово прикрасити свій будинок.

Тканина маркізи на вікна довго зберігає свій зовнішній вигляд, не вигорає, не мнеться і не пропускає вологу. Крім того вона добре затримує сонячні промені і стійка до перепадів температур і ультрафіолету. На тканину, яка використовується для пошиття маркіз, можна, забарвити в колір і нанести візерунок. Тому Ви зможете підібрати маркізи на вікна будь-якого виду і, таким чином, підкреслити індивідуальність Вашого будинку.

На сьогоднішній день маркізи на вікна виготовляються із застосуванням спеціальних сплавів пресованого алюмінію, які фарбуються за допомогою методу нанесення порошкового покриття або піддаються анодуванню. Професіонали вважають, що саме деталі, виготовлені з пресованого алюмінію, мають гарну міцність і, в той же час, легкістю, а також стійкістю до різних агресивних впливів навколишнього середовища і корозії металу.

Маркізи магазин Маркізи на вікна Київ