Маркізи на вікна навіси

Сьогодні важливе місце в комплексному оформленні фасадів займають сучасні конструкції, призначені для захисту вікон від променів палючого сонця, які поєднують в собі якості вивісокі елегантних елементів архітектури. Їх прикладом є маркізи (російською мовою маркизы) на вікна, навіси для міських будівель і заміських будинків.

Маркізи на вікна, навіси в першу чергу призначені для надійного захисту будівель від сонця. Зараз існують маркізи різноманітного дизайну і розміру. Це дозволяє втілити в життя всілякі дизайнерські фантазії. Маркізи на вікна, навіси несуть у собі великі можливості по перетворенню фасадів сучасних будинків. Найчастіше конструкція підбирається таким чином, щоб виділити особливості фасаду, його стиль. Вони можуть додати додаткові грані або приховати недоліки будови, зорово збільшити розмір будівлі або зменшити, завдяки своїй уявній легкості. Багато деталей маркіз виготовлені з алюмінію, що забезпечує необхідну легкість і одночасно міцність конструкції.

Маркізи на вікна, навіси поєднують в собі переваги інформаційних вивісок і мініатюрних архітектурних форм. Маркізи можуть бути використані для розміщення реклами або логотипу компанії.

Маркізи на вікна Київ Маркізи навіси