Маркізи на вікна Київ

Маркізи (в перекладі на російську мову - маркизы) на вікна в Києві це сонцезахисні навіси, призначені для надійного захисту вікон від негативних природних факторів. Маркізи здавна використовувалися для прикраси кафе і магазинів у містах Західної Європи. Звідки і прийшла до нас мода використовувати ці легкі і функціональні споруди для захисту від пекучого сонця та спеки в літній час. Маркізи на вікна в Києві можуть захистити від пилу, невеликого дощу, від вицвітання інтер'єру кімнати за склом вікна, на якому вони розташовані.

Всі сучасні сонцезахисні конструкції, в тому числі і маркізи на вікна в Києві виготовлені за одним принципом. На раму, виконану з легкого металу, натягують полотно, яке і забезпечує захист вікон. В якості металу для рами найчастіше використовують сплави алюмінію. А для тканинного тенту застосовують акрилові тканини, які забезпечують надійний захист від сонячних променів, міського пилу і невеликого літнього дощу.

Використання конструкції маркізи на вікна в Києві при оформленні зовнішнього вигляду магазину та літнього кафе, може служити в якості додаткового ефективного носія цільової реклами, створюючи неповторний, сучасний і яскравий стиль Вашого закладу.

Маркізи на вікна Маркізи на вікна навіси