Маркізи літніх кафе

У літній період істотно зменшується кількість постійних відвідувачів в кафе і ресторанах, в залах, розташованих усередині будівлі. З цієї причини більшість закладів відкривають літні майданчики. Щоб не втратити клієнтів і залучити нових гостей, столики розміщують під відкритим небом.

Не так вже давно з'явилися модифіковані сонцезахисні навіси - маркізи (в перекладі на російську - маркизы) літніх кафе. Це універсальні сонцезахисні системи, що оберігають від сонця, дощу і навіть пилу. А крім своїх основних функцій, маркізи літніх кафе здатні перетворити будь-яку будівлю, гармонійно вписуючись в архітектуру, створюючи неповторний і вишуканий стиль. Привабливі і легкі маркізи створюють тінь зовні і затишну обстановку всередині приміщення.

Маркізи літніх кафе дуже міцні, надійні, багатофункціональні, зручні в експлуатації, мають високий ступінь вітростійкості і мають тривалий термін експлуатації. При необхідності конструкція маркізи практично збирається в рулон на каркасі, який швидко складається. Коли потрібно розкласти сонцезахисну конструкцію досить повернути ручку або натиснути на кнопку дистанційного управління. Маркізи літніх кафе використовують для розміщення зовнішньої реклами та логотипів.

Маркізи купити в Києві Маркізи магазин