Маркізи та тенти

Маркізи (російською мовою - маркизы) і тенти  є універсальними сонцезахисними системами, що володіють великим функціоналом. Сонцезахисні конструкції розміщують зовні будівлі і, таким чином, захищають від нагрівання засклені поверхні.

Маркізи і тенти дуже зручні. Їх вигідно застосовувати при створенні літніх відкритих кафе, торговельних павільйонів, над вітринами магазинів, над вікнами і в зимових садах. Маркізи і тенти позбавить Вас від необхідності спорудження вуличних веранд.

Незвичайний барвистий тент біля входу приверне нових відвідувачів, так як сам по собі він є ефективним і абсолютно безкоштовним рекламним носієм. На маркізную тканину, різними методами, наноситься слоган або логотип компанії. Для того щоб маркізи і тенти були помітні не тільки вдень, але і вночі, зараз використовуються різноманітні варіанти підсвічування - із застосуванням галогенових, світлодіодних або прожекторних ламп.

Зі смаком підібрані маркізи і тенти не тільки будуть чудовим сонцезахисним засобом, але й допоможуть створити для Вас прекрасний інтер'єр і затишок. Органічно вписуючись в будь-який архітектурний стиль, маркізи оживляють вид старих кварталів і надають нотки елегантності сучасним строгим новобудовах.

Маркізи для зимового саду ua Маркізи виготовлення