Маркізи і навіси

Для надійного захисту від палючих сонячних променів найкраще підійдуть маркізи і навіси (в перекладі на російську мову маркизы и навесы), зшиті зі спеціальних тентових тканин. На сьогоднішній день маркізи і навіси є найкращими сонцезахисними системами, тому що вони мають цілий ряд переваг. Вони створюють затінену територію, оберігають квіти та меблі від прямих променів сонця, залишаючи при цьому доступ для денного світла, відмінно підходять до будь-якого інтер'єру.

Спочатку маркізи і навіси застосовували тільки для оформлення магазинів, вітрин, ресторанів і кафе. Сьогодні маркізи і навіси користуються великою популярністю, у власників заміських будинків і котеджів, тому що є елегантними і надійними засобами для захисту від палючих сонячних променів.

Встановивши сонцезахисні маркізи і навіси можна засмагати, не побоюючись згоріти, обідати на відкритому повітрі, сховавшись від цікавих перехожих. Маркізи і навіси є елегантними прикрасами для зовнішнього вигляду Вашого будинку. А враховуючи великий вибір моделей маркіз на нашому ринку сонцезахисних систем, не складає труднощів придбати, маркізи, форма і забарвлення яких будуть ідеально вписуватися в інтер'єр Вашого заміського будинку.

Маркізи висувні навіси Маркізи для кафе