Маркізи горизонтальні

Горизонтальні маркізи (маркизы) використовуються в якості захисту від сонця і дощу на фасадах міських будинків і заміських будинків. Горизонтальні маркізи виготовляються в різних варіантах: від простої, економічною моделлю, коли і механізм, і матеріал в зібраному стані залишаються зовні; а можуть бути зроблені у вигляді касети, щоб тканина і механізм в зібраному стані були щільно закриті корпусом маркізи. Горизонтальні маркізи, оснащені касетою, більш красиві і надійні у використанні. Вони увібрали в себе новітні розробки. Також, кожна конструкція має неповторний сучасний дизайн.

На сьогоднішній день всі моделі горизонтальних маркіз, за ​​бажанням замовника, можуть бути виготовлені з воланом або без нього. Для виготовлення сонцезахисних систем використовують тканину з поліакрилових ниток, з сонцезахисним, масло-та водостійким тефлоновим покриттям.

Маркізние тканини витримують великі коливання температур (від -30 до +50 градусів Цельсія) і використовується протягом тривалого часу, не піддаючись деформації. Пошиття тентів і маркізів - дуже складний процес, який вимагає високої кваліфікації, сучасного устаткування і якісних міцних матеріалів.

Маркізи місто Київ
Маркізи горизонтальні Київ