Маркізи горизонтальні Київ

Маркізи (в перекладі на російську мову - маркизы) - це особливий вид навісів, який зараз активно використовують при оформленні літніх кафе. Маркізи горизонтальні, Київ, сьогодні наповнили місто, прикрасивши його своїми різнокольоровими полотнами. Різновидом горизонтальних маркіз є ліктьові маркізи. Такі тенти для літніх кафе, терас, заміських будинків, альтанок добре захищають від палючих променів сонця і невеликих опадів.

Маркізи горизонтальні, Київ, якими красиво прикрашені столичні будівлі, можуть бути виготовлені в класичному виконанні. В цьому випадку і важелі, і маркізная тканину, залишаються з зовнішнього боку будівлі в зібраному вигляді. А при виготовленні корпусу у формі гільзи або касети, ці елементи виявляються розміщені під корпусом і не піддаються негативним природних впливів, значно збільшуючи термін служби маркізних конструкцій. Маркізи горизонтальні, Київ, якими прикрашають кафе, магазини і ресторани, можуть нести на собі рекламну інформацію про заклад і його продукції, обирану замовником.

Маркізи горизонтальні, Київ, якими сьогодні можна прикрасити фасад, вибираються в залежності від поставлених завдань та особливостей будівель або будинків. Виготовлення маркізів - дуже складний процес, який вимагає високої кваліфікації, сучасного устаткування і якісних міцних матеріалів.

Маркізи горизонтальні Маркізи для будинку