Маркізи фото

У конструкції маркізи (инакше - маркизы) є дві основні функції - сонцезахисна і візуальна. Маркізи, фото яких Ви бачите на сайті, можуть рекламувати Ваше заклад, нести на собі корисну для клієнтів інформацію або бренд Вашої компанії. Це добре вплине на сприйняття споживача. Маркізи сонцезахисні є відмінною основою для розміщення реклами Вашої фірми. Маркізи сонцезахисні ідеально підходять для оформлення літнього кафе. У соборному стані маркізи-фото займають дуже мало місця.

В даний час існує декілька методів, завдяки яким маркізи-фото отримують бажане зображення на акриловому матеріалі. Спосіб термопереноса, шовкотрафаретного друку, особливий і найбільш дорогий метод нанесення повнокольорового зображення, і найдешевший метод - коли зображення вирізається зі спеціальної плівки за допомогою спеціального обладнання і приклеюється до тканини маркізи-фото.

Для того щоб маркізи служили Вам тривалий час, їх не радять складати на зиму. В складках маркізи-фото накопичується сіль і бруд, які піднімаються з доріг проїжджаючими автомобілями. Всмоктавшись в тканину, бруд не очищується і, при збиранні сонцезахисної маркізи, псує малюнок.

Маркізи фасадні системи Маркізи фотографії