Маркізи фасадні

Перевагою конструкцій «маркізи фасадні» (в перекладі на російську мову - маркизы фасадные) є широкий діапазон областей використання: від легких стін для літньої альтанки, до складних варіантів. Наприклад, оригінальні «маркізи фасадні», закриваючи вікна від променів сонця, не перешкоджають проникненню свіжого повітря в приміщення. Всі засклені частини фасадів - від вікон в житлових будинках до вітрин магазинів - це сфери, в яких можна використовувати конструкції «маркізи фасадні».

Конструкції «маркізи фасадні» - рулонні є популярною формою зовнішньої сонцезахисту, призначеної для затінення вертикальних поверхонь. Тканина в таких конструкціях опускається і піднімається на будь-яку висоту. Така функція дозволяє з легкістю керувати рівнем освітлення в приміщенні, не перешкоджаючи проникненню в будинок свіжого повітря. «Маркізи фасадні» - рулонні ідеально підходять для оформлення альтанок, балконів, веранд, літніх кафе і робочих місць в офісі.

За допомогою сонцезахисної конструкції «маркізи фасадні» можна підтримувати комфортну температуру та рівень освітленості в будь-якій будівлі. Акрилова тканина відображає до 100% сонячного світла, захищає від спеки, а інтер'єр приміщення - від вицвітання.

Маркізи фасад Маркізи фасадні системи