Маркізи фасадні системи

Маркізи (в перекладі - маркизы) «фасадні системи» дозволяють не тільки створити тінь на великих територіях, захистити від дощу і пекучих сонячних променів, а й прикрасити заміські будинки і балкони. Будинок, окрасою якого є маркізи «фасадні системи», виглядає модно і оригінально. Ці сонцезахисні конструкції дозволять Вам з комфортом відпочивати на свіжому повітрі.

При виготовленні маркізи «фасадні системи» використовується спеціальна акрилова сонце-і водостійка тканина. Вона не вигоряє і здатна витримати навантаження до 1000 мм водяного стовпа протягом двох годин. Маркізи «фасадні системи» швидко монтуються, прості в експлуатації і призначені для тривалого використання.

Маркізи «фасадні системи» несуть у собі ще одну корисну функцію, яка полягає в доданні привабливого зовнішнього вигляду будинку, балкону, вітрині магазина, літнього кафе. Значний асортимент акрилових тканин різних колірних відтінків дозволяє створити маркізи «фасадні системи», які оптимально впишуться в фасадно-архітектурний стиль будь-якої будівлі і додадуть йому оригінальність.

В даний час існують різні моделі маркізи «фасадні системи» - для малих, середніх і великих вікон.

Маркізи фасадні Маркізи фото