Маркізи фасад

Конструкції «маркізи на фасад» (в перекладі - маркизы на фасад) дозволяють оформити офіс компанії і підтримувати імідж підприємства. Зі смаком оформлений фасад приверне увагу оточуючих і розповість про діяльність закладу.

Встановивши конструкцію маркізи, фасад будівлі буде прикрашений і стане візитною карткою Вашого підприємства. Витрати на оформлення фасаду є інвестиціями в розвиток Вашого бізнесу. Оформлення фасаду обов'язково має відповідати спеціалізації Вашого підприємства.

Прекрасним елементом архітектурного оздоблення будівлі будуть маркізи, фасад прикрашають. Маркіза це елегантний навіс над вікнами будинків. За допомогою маркізи, фасад будівлі можна прикрасити і вирішити велику кількість дизайнерських задач: можна візуально збільшити приміщення, підкреслити достоїнства фасаду. Встановивши конструкцію маркізи, фасад будівлі, доповнивши до досконалості, залишається споглядати виготовлену в кольорах компанії маркізу, що несе фірмовий логотип та інформацію рекламного характеру. Конструкції маркізи на фасад сьогодні виготовлені на основі алюмінієвих каркасів, а чимала кількість колірних рішень конструкцій дає фантазії дизайнерів і дозволяє сонцезахисним маркіза повністю відповідати загальній концепції рекламної Вашої компанії, кафе чи ресторану.

Маркізи установка Київ Маркізи фасадні