Маркізи для зимового саду

Наявність систем «маркізи (в перекладі - маркизы) для зимового саду» в зимовому саду обов'язково - в спекотні літні дні сонячні промені перетворюють чудовий сад в справжній парник. Для того щоб захистити рослини від спеки і сонця, створені сонцезахисні системи.

Для хорошого мікроклімату в зимовому саду необхідно прикривати скляну поверхню від попадання прямих сонячних променів, одночасно не позбавивши приміщення денного світла. Це можна зробити за допомогою сонцезахисних конструкцій - маркізи для зимового саду.

Закриваючи горизонтальні і вертикальні поверхні усередині і зовні будівлі, маркізи для зимового саду добре захищають від всепроникаючих променів. Завдяки значній площі, маркізи для зимового саду створюють максимальну тінь і не допускають нагрівання скляної поверхні, тому що знаходяться зовні будівлі. В залежності від обраного кольору тканини при затіненні зовні, всередину приміщення потрапляє лише 5-40% сонячної енергії. При внутрішньому затіненні цей показник становить 60-90%.

Маркізи для зимового саду можуть бути оснащені автоматичним електромотором з настінним вимикачем або дистанційним пультом управління, датчиками погоди (дощу, сонця і вітру) та іншими корисними функціями.

Маркізи для захисту від сонця ціна Маркізи для зимового саду ua