Маркізи для кафе

Маркізи  (російською - маркизы) для кафе - це висувні зовнішні конструкції, які забезпечують ефективне затінення території від сонця, захист від дощу. Маркізи для кафе, прекрасно захищаючи територію від кліматичних впливів, надають індивідуальний стиль будівлі, а також виступають в якості ефективної зовнішньої іміджевої реклами Вашого закладу.

Завдяки тому, що маркізи для кафе виготовлені зі спеціальних матеріалів, просочених спеціальними речовинами, вони володіють стійкістю до високих температур, високим рівнем захисту від ультрафіолетових променів, не вигорають від сонячних променів, не промокають, не гниють, не провисають.

Маркізи для кафе є вже готовою сонцезахисної конструкцією, яка швидко встановлюється і зручна експлуатації. Вони суттєво економлять електроенергію на охолодження приміщення за допомогою кондиціонера. При використанні маркізи для кафе можна уникнути вицвітання дорогих меблів. Управління конструкцією «маркізи для кафе» можна здійснювати як ручним механічним приводом, так і електроприводом, а також, можна підключити систему автоматики, яка оснащена датчиками сонця дощу і вітру.

Маркізи і навіси Маркізи замовити