Маркізи для будинку

«Все хорошо, прекрасная маркиза», - крутиться на язиці давно забутий мотивчик. Але час дам в турнюра і кавалерів в перуках і камзолах безповоротно пішло. На зміну їм прийшли маркізи (в перекладі - маркизы) для будинку - сонцезахисні конструкції, здатні надати вигляду будівлі кокетливість і витонченість.

Маркіза, яка представляє собою легкий навіс, схожий на козирок, прикріплений до стіни будинку, має легкоскладивающуюся основу. Частіше за все, її встановлюють один раз над вікнами свого житла. На холодний період року вона складається в спеціальний футляр. Маркізи для будинку не тільки захищають від сонця і дощу, але і служать чудовою прикрасою будинку. Ці красиві, повітряні конструкції, додають будівлі легку безтурботність, говорять про швидке настання літа, навіваючи мрії про літній відпустці.

Маркізи для будинку бувають різні: балконні, терасні, віконні, пергольние, вертикальні.

Зараз у продажу є маркізи з ручним і електричним приводом, що мають пульт дистанційного управління. Дорогі моделі маркізи для дому оснащені датчиками, що реагують на дощ і вітер. Якщо закапає дощик - маркіза самостійно розкладеться, а якщо посилиться вітер - то навпаки, складеться.

Ультрафіолетові датчики реагують на яскраве сонце, регулюючи кут нахилу маркізи.

Маркізи горизонтальні Київ Маркізи для захисту від сонця