Маркізи ціна

Сонцезахисні маркізи (в перекладі на російську мову - маркизы) є сучасним атрибутом декору вікон і тераси. За легендою, маркізи, ціна на які не дійшла до нащадків, ввів в ужиток на початку XV століття маркіз з Венеції Франческо Борджіа. Не секрет, що білизна шкіри в ті часи цінувалася вище за золото. Тому, щоб оберегти молочну шкіру своїй коханій від палючого середземноморського сонця, маркіз наказав закрити тентами всі вікна свого палаццо. Після цієї події і тенти над віконними прорізами стали дуже поширені. Правда, до недавнього часу така солнцезащита була малодоступна через високу вартість маркізи, ціна на неї була європейською.

Маркізи використовують в даний час не тільки для затінення віконних прорізів, але і як сонцезахисний навіс для терас і прилеглих до будівлі територій. Щоб замовити маркізи Вам необхідно викликати замірника та оформити замовлення. Маркізи, ціна на які є доступною, за якістю не поступаються європейським, але обходяться набагато дешевше.

Всі маркізи нашої компанії виготовляються під замовлення відповідно до індивідуальних розмірами. Форма і тип конструкції, а так само механізми конструкції і тканини підбирається, виходячи з особистих переваг клієнта і вітрових навантажень того місця, де планується установка сонцезахисної маркізи. Виходячи з цих критеріїв конструкції маркізи, ціна якої визначається згідно квадратним метрам, як солнцезащита сьогодні доступні для всіх.

Маркізи фотографії Маркізи ціна в Києві