Маркізи це

Маркізи (російською мовою маркизы) це зовнішні навіси біля вікон, виготовлені з акрилової тканини, які застосовуються для захисту приміщень від проникнення сонячних променів.

Маркізи це екстравагантні і яскраві елементи дизайну, які, залежно від моделей, мають різне призначення: від функціональних сонцезахисних систем до помітних дизайнерських композицій, які здатні одночасно служити прикрасою інтер'єру і виконувати функції рекламного характеру.

Маркізи це сонцезахисні конструкції, які поєднують в собі ряд переваг. Вони захищають від пекучого сонця і дощу, не закриваючи при цьому мальовничий вид з вікна. Також, в затишній тіні маркіза Ви зможете створити комфортні умови для роботи і відпочинку на свіжому повітрі.

Маркізи це сонцезахисна система, якою, без особливих зусиль, здатний керувати навіть дитина. Завдяки вмонтованим датчикам кут нахилу маркізи по відношенню до сонячного світла протягом усього дня автоматично змінюється. Так, вранці маркізи розкладатися, а вночі - повністю складаються.

Маркізи це не тільки красивий, але і корисний елемент сонцезахисту. Маркізи надають зовнішньому і внутрішньому вигляду будь-якого сучасного будинку характерний акцент певного архітектурного стилю.

Маркізи ціна Київ Що таке маркізи