Маркізи альтанки

Маркізи-альтанки є висувними конструкціями у вигляді навісів (російською мовою маркизы навесы). Вони стійкі до зовнішніх пошкоджень і кліматичних умов. Маркізи-альтанки можна використовувати як легкі стіни для літніх кафе.

Зазвичай, маркізи відмінно вписуються в архітектурне рішення будь-якого сучасного або застарілого будинку. У першу чергу необхідно правильно вибрати форму, колір і вигляд тканини для Вашого навісу. Влітку маркізи-альтанки нададуть Вам додаткову територію під навісом на свіжому повітрі, де можна буде з комфортом проводити вільний час в оточенні рідних і друзів. Взимку маркізи легко складаються в спеціальний герметичний кожух, і вони будуть непомітні на стіні Вашого будинку.

Сьогодні особливо популярно використання маркіз в якості універсальних рекламних носіїв. Сьогодні до 95% корпоративних замовників маркізи-альтанки просять нанести на них не просто рисунок, а рекламну інформацію або фірмовий логотип свого кафе, ресторану чи магазину.

Маркізи-альтанки складаються з каркаса і тентового покриття. Каркас виготовляють, зазвичай, зі спеціального сталевого або алюмінієвого профілю. В якості покриття використовуються високоякісні акрилові тканини.

Маркізи балконні Київ Маркізи в Києві