Маркіза зимовий сад

Маркізи (в перекладі на російську мову маркизы), по суті, - різновид козирків або навісів, основне завдання яких - укриття від сонячних променів. Маркізи виступають в якості стильного дизайну в загальному стилі фасадів. За допомогою конструкції «маркіза зимовий сад» можна індивідуально виділити свій зимовий сад і привернути до нього увагу оточуючих.

За останні кілька років на території Україні стало популярним використання конструкції маркіза - зимовий сад. Сучасні будівлі, офіси, квартири, заміські котеджі в якості невід'ємної частини мають у розпорядженні зимовий сад. Він повинен розташовуватися в приміщенні з повністю заскленими дахом і стінами, не перегороджують шлях променям сонця. Екзотичним садовим рослинам необхідний захист від палючих, згубних для рослин, сонячних променів. Тому розумно придбати спеціальну сонцезахисну систему «маркіза зимовий сад».

Система маркіза-зимовий сад складається з тканини, що володіє властивістю відбивати ультрафіолетове випромінювання і, в той же час, зберігати необхідну рослиною ступінь освітленості. Установка маркізи-зимовий сад проводиться як усередині будівлі, так і зовні його. Виготовлена ​​з алюмінієвого профілю, несуча конструкція відтворює контур будівлі. Маркіза зимовий сад - ефективна конструкція для захисту зимового саду.

Маркіза горизонтальна Маркіза Київ ціни