Маркіза з електроприводом

У Вас є бажання закривати вікна Вашого будинку, не підходячи до них? Маркіза (в перекладі на російську мову - маркиза) з електроприводом створена саме для Вас! Вам тільки необхідно вибрати тип і колір маркіза, що задовольняє Вашим смаком. Підйом маркізи здійснюється за допомогою дистанційного пульта або кнопки з електроприводом.

Конструкцію маркіза з електроприводом, можливо, підключити до сучасної системи "Розумний дім", яка створить підвищений рівень комфорту у Вашому будинку. Маркіза з електроприводом рятує Ваш будинок від вторгнення сторонніх під час Вашої відсутності. Під час вашого тривалого від'їзду, маркіза з електроприводом, запрограмована особливим чином, буде створювати у вашому будинку ефект присутності господарів, піднімаючи та опускаючи маркізи потрібний час. Це і забезпечить захист від вторгнення.

Маркіза допоможе пережити Вам спеку і холод. Маркіза з електроприводом звільнить Вас від необхідності вручну справлятися з її управлінням.

Використовувані сьогодні при створенні маркіз, електродвигуни відрізняє абсолютно безшумна робота і висока надійність механізму, перевірена часом.

Фахівці запропонують Вам варіанти оснащення маркіз, виходячи з технічних і естетичних параметрів Вашого будинку.

Маркіза пергола Маркіза тент