Маркіза вікна

Маркіза (маркиза) на вікна - це сонцезахисний навіс, призначений для надійного захисту від різних природних негативних факторів, а не тільки від променів палючого сонця. Історично склалося так, що навіси здавна використовували господарі магазинів і кафе в містах Західної Європи. Саме звідти прийшла до нас мода використовувати конструкцію маркіза на вікна для захисту від яскравого сонячного світла і спеки в теплу пору року. Маркіза на вікна може захистити від пилу, невеликого дощу, від вицвітання інтер'єру приміщення за склом вікна, на якому вона встановлена.

При використанні маркіза на вікна в оформленні фасадів магазинів і кафе, використовуються обширна гамма кольорів, що дозволяє прикрасити ці заклади. За допомогою цих конструкцій перетворюються не тільки кафе або ресторан, але і заміський дом.Оні можуть бути застосовані в якості додаткового ефектного носія реклами і створювати неповторний стиль Вашого закладу.

Маркіза на вікна є одним з кращих способів захисту Вашого будинку від палючих сонячних променів і одночасно прикрашають його зовнішній вигляд. Маркіза на вікна легко вписується в будь-який архітектурний стиль, так як існує найрізноманітніших фасонів і кольорів.

Маркіза навіс Маркіза пергола