Маркіза вертикальна

Вертикальна маркіза - це окремий різновид сонцезахисних виробів, які являють собою щось середнє між маркізами і ролетами. Маркіза (російською мовою маркиза) вертикальна, перебуваючи в розкритому положенні, забезпечує бічну захист від сонця. Механізм згортання маркізи - рулонний.

Маркіза вертикальна не так давно з'явилася на українському ринку, але вже набула популярності. Такий тип маркіз допоможе Вам затінити велике вікно, і не буде перешкоджати проникненню повітря в приміщення. Маркіза вертикальна кріпиться зовні, тому не займає корисного внутрішнього простору приміщення. Для виробництва вертикальних маркіз застосовують спеціальні, стійкі до зовнішніх впливів, міцні тканини.Маркіза вертикальна не вигоряє і не втрачає форму при тривалому використанні. Ви зможете підібрати кольорову гаму і фактурне рішення вертикальних маркіз для будь-якого інтер'єру. А міцний алюмінієвий каркас дозволяє користуватися зручною системою сонцезахисної протягом довгих років.

Управління конструкцією «маркіза вертикальна» відбувається за допомогою автоматичного або ручного приводу. Полотно рухається вертикально вниз по спеціальних напрямних і фіксується в закритому положенні замком.

Маркіза в Києві Маркіза горизонтальна