Маркіза

Маркіза (російською мовою маркиза) істотно впливає на вигляд великих міст, служить його невід'ємним, що захищає від негоди елементом і прикрасою, - за умови, якщо маркіза вдало вписуються в сформовану раніше архітектурне середовище.

"Одяг" для маркіза може бути найрізноманітнішою. Деякі замовники волію використовувати конструкції з пластику. Виготовлена ​​з нього, маркіза приваблює погляди лакованою поверхнею і ідеальним натягом матеріалу.Однак фахівці помітили, що пластик не ідеально підходить для нашого клімату: на морозі така маркіза стає жорсткою і дуже крихкою.

Часто, при виготовленні маркіза, використовують високоякісну тентову тканину.Вона володіє великою міцністю і надійно захищає від атмосферних опадів.

При правильному догляді маркізи довго будуть виглядати привабливо, заманюючи в Ваш яскравий, не схожий на інші магазини, кафе або ресторани, все нових і нових відвідувачів.

Рекламне зображення наносять на вироби методом шовкографії або за допомогою спеціальних ПВХ-плівок. А щоб маркіза була помітна не тільки вдень, але і вночі, використовують різні варіанти підсвітки - галогенові, люмінесцентні лампи або прожектори.

Маркіз - що це? Маркіза в Києві