Маркіза терасна

Маркіза терасна призначена для захисту великих територій від палючих сонячних променів і опадів. Це можуть бути майданчика перед ресторанами і кафе, тераси. Переваги конструкції маркіза (російською мовою - маркиза) терасна - можливість значно збільшити використовувану площу біля будівлі за допомогою такої унікальної і надійного захисту від сонця і дощу; можливість створити затишну атмосферу під маркізою, виконаної у вигляді розгорнутої тканини.

Сама маркіза терасна є міцною алюмінієвою конструкцією, яка складається з похилих напрямних, які перешкоджають надмірному хвилеутворення на тканини при сильному вітрі, а також збільшують жорсткість і міцність конструкції. Вони плавно переходить у вертикальні несучі стійки.

Використовується спеціальна система натягу, завдяки якій полотно тканини знаходиться в безперервному натягу між трубою і передньої горизонтальній балкою. Опускання і підняття тканини здійснюється за принципом римських штор, тільки за допомогою вмонтованого електроприводу, який розташований всередині.

Ще однією особливістю конструкції маркіза терасна є те, що її виготовляють із закритою фронтальною частиною. Маркіза терасна, оснащена володіють високою міцністю алюмінієвими балками, сама встоїть проти поривів вітру і стане для Вас надійним захистом.

Маркіза тераси Маркіза фото