Маркіза тент

Конструкція маркіза-тент - дозволяє створити тіньовий козирок для надійного захисту від дощу і сонця на території різної величини. Універсальна та високотехнологічна маркіза (маркиза), тент здатна прикрасити будь-яке кафе, ресторан або офіс, органічно вписуючись в будь-яку архітектуру, а також будучи результативним елементом зовнішньої реклами.

Каркас маркіза, тент виготовлений таким чином, що навіс може розсуватися, опускатися або відкидатися, створюючи тінь і захищаючи певну територію від впливу сонячних променів. Конструкція маркіза тент поєднує в собі малу архітектурну форму з великою площею затінення. До того ж, при необхідності, маркіза тент легко демонтуються і встановлюються на іншому місці.

За допомогою конструкції маркіза, тент реально всього за кілька годин спорудити красиве літнє кафе або ресторан, виділити неповторний стиль магазину, захистити від вітру, пекучого сонця і проливного дощу терасу перед будинком. Маркіза-тент дуже часто служить зручним майданчиком для розміщення логотипу або інформації заклади,  де вона розташована. На сьогоднішній день маркіза-тент є одним з найбільш вигідних методів для розміщення реклами.

Маркіза з електроприводом Маркіза тераси