Маркіза приводом

Маркізи (російською мовою - маркизы) представляють собою вироби, виконані з особливою тканини, які служать захистом від сонця і дощу. Маркіза може намотуватися на барабан, висувається на певну величину і кут. Маркіза, приводом якої служить електричний пристрій, може бути оснащена радіоуправлінням, датчиками рівня ультрафіолетового випромінювання, вологості, вітру і температури. Серце автоматичної сонцезахисної системи маркіза, приводом якої став потужний, надійний автомат, працює без технічного обслуговування. Завдяки високотехнологічної компактній конструкції привід займає мало місця, а його установка проста і швидка.

Маркіза, приводом якої може бути пристрій з механічним регулюванням крайніх положень, залежить від втручання людини. Але маркіза, приводом якої стало пристрій з електронним регулюванням крайніх положень, буде мати рівномірний натяг полотна і повне втягування при її закритті, завдяки точному електронного вимірювання пройденого маркізою відстані.

До того ж, вбудована функція регулювання натягу полотна, в крайньому положенні маркізи, буде дбайливо відноситься і до тканини, і до всієї механічної системі. Вона забезпечить довгий термін служби маркіза, приводом якої є складний електронний пристрій.

Маркіза фото Маркіза ціна