Маркіза пергола

Завдяки своєму конструкторському рішенню, маркіза - пергола є найнадійнішим захистом. Вона здатна повністю закрити під час негоди територію Вашого літнього кафе або Вашої літньої тераси перед будинком. Маркіза - пергола, використовувана в будь-який час року, вкриє Вас і Ваших близьких влітку - від пекучого сонця, восени - від проливного дощу та пронизливого холодного вітру, не тільки зверху, але і з усіх чотирьох сторін.

Конструкція маркіза - пергола увібрала в себе всі самі краще переваги перголи і маркізи (в перекладі - маркизы). Вона оснащена додатковими міцними опорами, які притримують вільний край маркізи. З одного боку конструкція маркіза - пергола примикає до фасаду будівлі, а її інша сторона спирається на додаткові опори. Завдяки своєму пристрою маркіза - пергола може закрити від сонця або дощу максимальну площу.

Конструкція маркіза - пергола здатна витримати великі вітрові навантаження, а також сніг і зливи. Потужні стійки дуже надійно утримують розкриту конструкцію.Ця зручна і привертає увагу оточуючих маркіза - пергола найбільш часто використовується для оформлення заміських будинків і літніх відкритих кафе.

Маркіза вікна Маркіза з електроприводом