Маркіза магазин

Маркіза (в перекладі - маркиза) - багатофункціональний універсальний навіс, який є ідеальним носієм зовнішньої реклами Вашого магазину. Розмір маркіза-магазин, його забарвлення і форму Ви можете вибрати за своїм бажанням. Якщо порівнювати вартість маркіза-магазин, з нанесеною рекламною інформацією, з іншими варіантами розміщення зовнішньої реклами, Ви відчуєте істотну різницю.

Вартість або оренда простих і неонових вивісок, щитів, бігбордів, плакатів, вінілових панно буде на порядок вище, ніж вартість маркіза-магазин з нанесенням на нього яскравого малюнка. А якщо врахувати, що оренда рекламних майданчиків у великих містах досягає чималих цифр, то маркізи - дуже вигідний варіант.

Маркіза-магазин, використовуючись як рекламного майданчика, зробить зовнішню рекламу дуже ефективною. Розміщуючись безпосередньо на магазині, вона охоплює досить велику аудиторію. Зовнішній вигляд такої реклами варіюється як завгодно - різноманітні розміри, підсвічування, текстова реклама, графічна.

Пропонуючи широкий асортимент маркіз для магазину, фахівці допоможуть Вам вибрати найбільш відповідний тип, дадуть пораду по догляду за цим виробом, щоб Ваша реклама залишалася завжди привабливою.

Маркіза в Києві Маркіза навіс