Маркіза горизонтальна

Легкі і зручні навіси від сонця і дощу - маркізи (маркизы). Модель «маркіза горизонтальна» найбільш зручна при використанні в заміських будинках і створенні літніх кафе.

Сонцезахисна конструкція «маркіза горизонтальна» встановлюється на терасах, відкритих верандах і майданчиках, створюючи комфортні умови для праці та відпочинку. Багато хто зараз називають конструкцію маркіза горизонтальна - ліктьові маркізи. Це назву дали даному виду маркіз через те, що висувні важелі механізму схожі на людську руку. Саме маркіза горизонтальна отримала на сьогоднішній день в Україні найбільшу популярність.

Конструкція маркіза горизонтальна при розкритті створює козирок, де тканинний тент може закривати площу до ста восьми метрів. Якщо Ваш будинок оснащений горизонтальної маркізою, Ви можете проводити час на повітрі при будь-якої погоди - насолоджуватися тінню в жаркий літній день або сховатися від раптового дощу.

Такі тенти безпечні і стійкі при сильному пориві вітру. Маркіза горизонтальна створена відповідно з сучасними технологіями і може управлятися вручну або за допомогою пульта.Також можливе її підключення до новітньої системі "Розумний дім".

Маркіза вертикальна Маркіза зимовий сад