Маркіза фото

Маркізи (в перекладі - маркизы) - дуже поширені засоби зовнішньої реклами. Вони виконані у вигляді козирків і навісів і несуть на акрилової тканини всіляку інформацію. Маркіза-фото рекламної продукції приваблює погляди. Вона розміщена над вітринами, входами або вікнами будинків. Маркіза-фото являє собою виріб з акрилової тканини, яка може намотуватися на барабан.

Способів нанесення зображення, які рекламує маркіза, фото, існує кілька. Один з них - метод термопереноса. При цьому способі зображення переносяться на поверхню маркіза, фото під впливом високої температури. Зі спеціальної плівки по контуру вирізається зображення. Термопресом воно вплавляется в тканину на поверхню маркіза-фото. Недолік такого способу - обмежена кількість квітів і недовговічність. Маркіза-фото буде служити Вам 2-3 роки. Ймовірно, що через цей час рекламу доведеться змінити. Перевага такого виду реклами - на поверхні маркіза-фото - низька вартість.

Для того щоб реклама маркіза-фото прослужили довго - не рекомендується складати маркізи на тривалий період. В складках маркізи, на приклеєному зображенні, накопичується сіль і бруд. Вони в'їдаються в тканину, псуючи зображення.

Маркіза терасна Маркіза приводом