Маркіза - це

Маркіза - це навіс біля вікна. У західній сучасній архітектурі маркіза (російською мовою маркиза) є невід'ємною частиною декору при оформленні фасаду будівлі. Багато літнє кафе і ресторанчики знаходяться не під відкритим небом, а під відкритими протягом всього дня маркізами, красиво оформлені за допомогою фірмової символіки та яскравого підсвічування.

Маркіза - це красиве сучасне аксесуар і зручна мобільна захист від сонячних променів і сторонніх поглядів. Сьогодні маркізи оснащені механічним або автоматичним управлінням. Часто, на сучасні маркізи встановлюються датчики дощу і сонця, для Вашої зручності і підвищення комфорту при використанні конструкції маркізи.

Маркіза - це конструкція, яка має своєрідну систему висування полотна. Тканина висувається за допомогою профільних металевих «рук», які оснащені всередині або приводними ременями, або ланцюгом. Маркізи мають особливий захист всіх внутрішніх компонентів, вала і системи управління. Це пов'язано з умовами установки маркіз - зовні будівлі. В залежності від умов використання існують абсолютно закриті, напівзакриті і повністю відкриті маркізние системи.

Маркіза що таке Маркізи балконні Київ