Маркіз навіс

Коли на небі світить яскраве пекуче сонце, кожен з нас, бажаючи насолоджуватися видом зеленої галявини, хоче сховатися в тіні. Цей комфорт Вам зможе подарувати маркіз-навіс.

Горизонтальні маркізи (російською мовою - маркизы) намотуються на вал за допомогою ліктів і редуктора. Застосовуються для затінення літніх майданчиків, терас, балконів. Максимальний розмір конструкції може досягати до 12 м по ширині будівлі з вильотом ліктів - 5 м. Для зберігання тканини маркіза-навісу в холодний період, була створена касета, що прикриває вал і складені лікті.

Для управління конструкцією маркіз-навіс шириною більше 4 м зручніше використовувати електричний двигун, оснащений вимикачем або пультом управління. Для захисту від підривів конструкції при сильних поривах вітру застосовуються стаціонарні стійки. Важливою перевагою використання маркіза-навісу на літньому майданчику котеджу є те, що в осінні та зимові дні сонце і світло безперешкодно наповнюють Ваш будинок.

У сучасній архітектурі конструкція маркіза-навісу для захисту від сонця грає важливу роль з естетичної точки зору. При цьому, заощаджує електроенергію, затрачену на охолодження приміщення  кондиціонером в жарку пору року.

Маркіз горизонтальний Маркіз ціна Київ